Outsourcing IT to nowoczesna platforma zarządzania informatyką polegająca na przekazaniu określonych zadań firmie zewnętrznej – Westtech Sp. z o.o. Pozwala przede wszystkim na znaczne obniżenie kosztów Państwa firmy, realizację priorytetowych celów oraz zwiększenie efektywności pracy.

Doświadczenie i umiejętności w tym zakresie pozwalają nam stworzyć skuteczne rozwiązanie umożliwiające tworzenie nowej wartości dla przedsiębiorstwa. Nasz klient nie musi się już o nic martwić, my zajmujemy się całą obsługą informatyczną przedsiębiorstwa, począwszy od dostarczenie dostosowanego do Państwa potrzeb i możliwości finansowych sprzętu komputerowego oraz oprogramowania a skończywszy na skutecznym wsparciu technicznym.

Podstawową korzyścią jaką otrzymuje nasz klient jest doskonała jakość dostarczanych produktów i usług oraz obniżenie kosztów dzięki braku konieczności zatrudniania informatyków, administratorów a także poprzez indywidualne dostosowanie oferty w zależności od budżetu przeznaczonego na usługi IT.

Wieloletnia współpraca z szerokim gronem producentów sprzętu i oprogramowania zaowocowała uzgodnieniem atrakcyjnych cen i korzystnych warunków gwarancyjno-serwisowych dla naszych klientów.

Grono naszych konsultantów jest stale do Państwa dyspozycji, reagujemy natychmiastowo i skutecznie na wszystkie problemy. Zapewniamy fachową opiekę serwisową sprzętu komputerowego na zasadach stałych umów serwisowych. Dzięki profesjonalnemu dostosowaniu programu opieki serwisowej do indywidualnych potrzeb możemy w najlepszy sposób spełnić oczekiwania naszych Klientów.

Państwa zadowolenie to satysfakcja dla naszej firmy! Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem, w celu ustalenia szczegółów współpracy.